Teknomotor i Benz Tooling

    

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy pomiędzy Teknomotor i BENZ Tooling

Partnerstwo pomiędzy Teknomotor i BENZ Tooling jednoczy dwóch światowych liderów technologicznych w projektowaniu i produkcji dedykowanych rozwiązań narzędziowych do obróbki drewna, aluminium, tworzyw sztucznych i kompozytów w szerokim zakresie zastosowań i sektorach przemysłu.
Współpraca z BENZ Tooling pozwala firmie Teknomotor na poszerzenie wachlarza rozwiązań oferowanych swoim klientom, zarówno w postaci portfolio produktów, jak i rozwoju ukierunkowanych rozwiązań i usług.
Działy techniczne obu firm wzajemnie dzielą się swoją wiedzą, aby identyfikować i kształtować coraz bardziej innowacyjne i wydajne systemy narzędziowe, zaspokajając rosnące potrzeby adaptacyjności, elastyczności, jakości i wydajności swoich klientów.

Współpraca pomiędzy Teknomotor i BENZ prowadzi do rozwoju coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów.
Obecnie Teknomotor proponuje się jako punkt odniesienia dla zarządzania sprzedażą i naprawami produktów BENZ Tooling, poszerzając gamę rozwiązań oferowanych zarówno dla wrzecion własnej produkcji, jak i dla wrzecion innych producentów.
W ten sposób klienci Teknomotor mogą znaleźć właściwą odpowiedź dla szerszego zakresu zastosowań, mając jednego rozmówcę.
Zarówno Teknomotor, jak i BENZ projektują i wytwarzają komponenty bezpośrednio, dzięki czemu są w stanie zweryfikować każdy etap rozwoju i wdrożenia.

Czytaj więcej na nowej stronie

Powrót